Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie

Serwis

Przejdź do:
Serwis

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
poprzednie następne
1
2
3
4
5

Menu

Rachunki

Treść strony

Podstawowe informacje

RACHUNEK BIEŻĄCY zapewnia wygodne i bezpieczne gromadzenie środków firmy oraz sprawne przeprowadzanie różnorodnych operacji finansowych. Posiadanie rachunku bieżącego oraz możliwość skorzystania z dodatkowych usług i produktów sprawi, że prowadzenie firmy stanie się łatwiejsze.

Posiadanie rachunku bieżącego umożliwia:

  • przeprowadzanie rozliczeń pieniężnych gotówkowych i bezgotówkowych,
  • swobodne dysponowanie środkami na rachunku,
  • dostęp do rachunku przez Internet (24 godz. na dobę , 7 dni w tygodniu),
  • polecenia zapłaty,
  • zlecenia stałe,
  • zaciągnięcie kredytu w rachunku bieżącym ,
  • zakładanie lokat terminowych,
  • otrzymanie kart płatniczych

Klient ma możliwość otwarcia rachunków pomocniczych umożliwiających wydzielenie środków na ściśle określone cele, np. wypłata wynagrodzeń, wydatki administracyjne itp.

Wyciąg elektroniczny w wygodnej formie wiadomości e-mail

Dzięki naszej usłudze wyciągu w formie elektronicznej te same informacje co na tradycyjnym wyciągu możesz otrzymać szybciej i bezpieczniej bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.
Wyciąg w formie elektronicznej dostarczany jest wyłącznie na  wskazaną skrzynkę poczty e-mail. Za korzystanie z wyciągów elektronicznych nie pobieramy żadnych opłat.

Jak można otrzymywać wyciąg elektroniczny ?

Wystarczy złożyć dyspozycję w najbliższym oddziale banku i wskazać adres mailowy, na który mają być dostarczane wyciągi w formie elektronicznej oraz kod PIN do otwierania otrzymywanych wiadomości.
Wyciąg elektroniczny ma identyczną zawartość i ten sam wygląd co wyciąg w formie papierowej, w razie potrzeby można go łatwo wydrukować

Regulamin oraz warunki

[drukuj całą stronę]drukuj całą stronę

Dane kontaktowe

Adres: ul.3 Maja 3, 06 - 400 Ciechanów pbs@pbsciechanow.pl     SWIFT KOD: GBWCPLPP     NIP: 566-00-10-929    REGON: 000508046     KRS: 0000027891

© Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie, 2018