Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
poprzednie następne
1
2
3
4
5

Menu

Lokaty

Treść strony

Zaufaj polskiej tradycji

MENNICA POLSKA

Mennica Polska już od blisko 250 lat jest miejscem, w którym rodzi się historia. To tutaj wybijał swoje monety król Stanisław August i tutaj wybija się współczesny bilon emitowany przez Narodowy Bank Polski. Mennica Polska z dumą daje świadectwo najlepszych korzeni polskiej sztuki numizmatycznej współpracując z największymi korporacjami i Centralnymi Bankami wielu krajów na całym świecie.
Mennica Polska to również jedyny w świecie producent sztabek złota inwestycyjnego oferowanego przez Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie.

MENNICA POLSKA I POLSKI BANK SPÓŁDZIELCZY

Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie jest jedną z najstarszych instytucji finansowych w naszym kraju. To rdzennie polski bank z ponad stuletnią tradycją oferujący bardzo nowoczesne produkty i usługi bankowe.

Współpraca Polskiego Banku Spółdzielczego  w Ciechanowie z Mennicą Polską to gwarancja stabilności i bezpieczeństwa - wartości najbardziej pożądanych na rynku usług finansowych.

Zaufaj doświadczeniu i już dziś zapoznaj się z naszą wspólną ofertą inwestycyjną.

ŚWIATOWY KRYZYS? TO DOBRY CZAS NA ZARABIANIE!

W dobie globalnego kryzysu gospodarczego, inwestorzy poszukują alternatywnych i bezpiecznych form lokowania kapitału. W ciągu ostatnich 10 lat cena złota wzrosła o ponad 400%. Oznacza to, że każde 20 tyś. zł zainwestowane w 2001 roku było w 2011, warte około 100 tyś. zł.

BEZPIECZNA INWESTYCJA

Nowa oferta Mennicy Polskiej i Polskiego Banku Spółdzielczego to odpowiedź na potrzeby Polaków poszukujących bezpiecznych i sprawdzonych inwestycji.

ZŁOTO INWESTYCYJNE TO PRZEDE WSZYSTKIM:

- Pewna i odporna na światowe zawirowania lokata kapitału.

- Brak podatku VAT.

- Pełna elastyczność w dysponowaniu swoim kapitałem.

WSZYSTKIE FORMALNOŚCI W JEDNYM MIEJSCU

W naszym banku zakup złota sfinalizujesz bez zbędnych formalności. Wystarczy wybrać oddział Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie, określić liczbę i wagę sztabek (w ofercie dostępne są sztabki o wadze 1g, 5g, 10g, 20g, 31,1g, 50g oraz 100g), dokonać płatności i cieszyć się z nowej, bezpiecznej lokaty kapitału.

PRZECHOWAMY TWOJE ZŁOTO

Mennica Polska jako jedyny producent sztabek złota w Polsce oferuje Ci możliwość przechowania złota w swoim skarbcu lub w skarbcu Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie. Zdeponowane złoto jest tak samo bezpieczne, jak  pieniądze na Twoim koncie. Nie musisz już martwić się o montaż sejfu i innych zabezpieczeń.

ODKUPIMY TWOJE ZŁOTO W DOWOLNYM MOMENCIE

Wystarczy jedna dyspozycja, aby Mennica Polska odkupiła Twoje złoto. Masz pełną wsobodę w zarządzaniu swoim kapitałem i sam decydujesz, w którym momencie zrealizujesz osiągnięty zysk.

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Mennica Polska to zarówno historyczne doświadczenie w sztuce mincerskiej, jak i najwyższe, współczesne standardy biznesowe. Inwestując w złoto Mennicy Polskiej masz gwarancję jakości i solidności na każdym etapie współpracy.

Dane kontaktowe

Adres: ul.3 Maja 3, 06 - 400 Ciechanów pbs@pbsciechanow.pl     SWIFT KOD: GBWCPLPP     NIP: 566-00-10-929    REGON: 000508046     KRS: 0000027891

© Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie, 2019