Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
poprzednie następne
1
2
3
4
5

Menu

Bankowość elektroniczna

Treść strony

  • 7885

Bankowość elektroniczna

Klienci Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie mogą korzystać z dostępu do rachunku bankowego za pośrednictwem Centrum Usług Internetowych. Wystarczy złożyć wniosek w Oddziale Banku lub na stronie internetowej Banku  oraz podpisać „Umowę o usługi bankowości elektronicznej”. Klient może uzyskać informacje o rachunku (m.in. aktualne informacje o saldzie, obrotach, wysokości wolnych środków), dokonywać operacji (przelewy, zlecenia stałe).

Zapraszamy też do ODDZIAŁU INTERNETOWEGO!

CBP w Polskim Banku Spółdzielczym w Ciechanowie

Uprzejmie informujemy, że od 29 maja 2017 r. udostępniamy Państwu Usługę Bankowości Elektronicznej za pośrednictwem nowoczesnej platformy Customer Banking Platform (CBP). Platforma CBP umożliwia łatwe i przyjazne zarządzanie dostępem do posiadanego rachunku niezależnie od urządzenia  t.j. smartfonu, tabletu czy PC. CBP dostępne jest dla Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców korzystających z tokena RSA lub haseł maskowanych.

 

Do 31 sierpnia 2017 r. będą mogli Państwo równolegle korzystać z dotychczasowej wersji bankowości elektronicznej oraz nowej platformy CBP. Poczynając od 01 września 2017 r. dotychczasowa bankowość elektroniczna zostanie wyłączona, dostępna będzie jedynie platforma CBP.

Ostrzeżenie: malware "GozNym"

Szanowni Państwo,

w związku z pojawiającymi się medialnymi doniesieniami dotyczącymi malwera o nazwie GozNym uprzejmie informujemy, że jest to rodzaj wirusa którego atak ukierunkowany jest na infrastrukturę klienta a nie na infrastrukturę banku czy Centrum Usług Internetowych. Z uzyskanym informacji wynika, że GozNym ma się rozprzestrzeniać głównie przez e-maile z zainfekowanymi załącznikami.    
Dlatego też bardzo istotne jest przestrzeganie standardowych zasad bezpieczeństwa a szczególnie nie należy otwierać podejrzanych linków lub plików w otrzymanych wiadomościach e-mail i SMS.

Podkreślamy, że skuteczną obroną przed cyberatakami jest stosowanie zasad bezpiecznego korzystania z bankowości internetowej, które publikowane są na stronach ZBP

 

https://zbp.pl/dla-konsumentow/bezpieczny-bank/aktualnosci

 

 

UWAGA na fałszywe maile !!!

W ostatnim czasie pojawiają się informacje o rozsyłaniu fałszywych e-maili,w których nadawca prosi o kliknięcie w odnośnik znajdujący się w treści. Po kliknięciu linku następuje przekierowanie do fałszywej strony z prośbą o zalogowanie. Ostrzegamy, że są to próby wyłudzenia danych autoryzacyjnych (Phishing) oraz zainstalowania na komputerze lub urządzeniu mobilnym potencjalnie szkodliwych programów podglądających i śledzących jego działania.

Ostrzeżenie przed złośliwym oprogramowaniem TINBA I VAWTRAK


Warto zobaczyć

Ciekawe linki do różnych stron - warto zobaczyć!

Materiały promocyjne

  • Ubezpieczenie upraw nolnych CONCORDIA

Dane kontaktowe

Adres: ul.3 Maja 3, 06 - 400 Ciechanów pbs@pbsciechanow.pl     SWIFT KOD: GBWCPLPP     NIP: 566-00-10-929    REGON: 000508046     KRS: 0000027891

© Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie, 2020