Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
poprzednie następne
1
2
3
4
5

Menu

Bankowość elektroniczna

Treść strony

UWAGA na fałszywe maile !!!

Szanowni Państwo,

W ostatnim czasie pojawiają się informacje o rozsyłaniu fałszywych e-maili,w których nadawca prosi o kliknięcie w odnośnik znajdujący się w treści. Po kliknięciu linku następuje przekierowanie do fałszywej strony z prośbą o zalogowanie. Ostrzegamy, że są to próby wyłudzenia  danych autoryzacyjnych (Phishing) oraz zainstalowania na komputerze lub urządzeniu mobilnym potencjalnie szkodliwych programów podglądających i śledzących jego działania.

W przypadku zajścia takiego incydentu należy niezwłocznie zmienić hasło do Usług Bankowości Elektronicznej - koniecznie z innego komputera oraz zgłosić się do profesjonalnego serwisu komputerowego w celu usunięcia złośliwego oprogramowania.

Informujemy, iż Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie nie jest autorem takich wiadomości. Prosimy o nieodpowiadanie na tego typu emaile. Ponadto uprzejmie informujemy, że wszelkie tego typu incydenty należy zgłaszać do Banku.

« wstecz

Warto zobaczyć

Ciekawe linki do różnych stron - warto zobaczyć!

Materiały promocyjne

  • Ubezpieczenie upraw nolnych CONCORDIA

Dane kontaktowe

Adres: ul.3 Maja 3, 06 - 400 Ciechanów pbs@pbsciechanow.pl     SWIFT KOD: GBWCPLPP     NIP: 566-00-10-929    REGON: 000508046     KRS: 0000027891

© Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie, 2020