Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
poprzednie następne
1
2
3
4
5

Menu

O nas

Treść strony

  • 7310

Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie jest jednym z najstarszych banków spółdzielczych w naszym kraju - to rdzennie polski bank, funkcjonujący wyłącznie w oparciu o polski kapitał i zachowujący najlepsze, wieloletnie tradycje. Bank oferuje swoim klientom szeroki zakres nowoczesnych produktów i usług bankowych.

Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie prowadzi działalność w Centrali Banku, 6 oddziałach (Oddział: Ciechanów, Mława, Przasnysz, Płońsk, Żuromin, Płock) oraz 1 filii (Filia Sierpc) zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego. Działalność operacyjna prowadzona jest również za pośrednictwem elektronicznych kanałów dostępu (Oddział Internetowy).

Podstawowym celem działalności banku jest wspieranie rozwoju gospodarczego środowisk lokalnych, kompleksowa obsługa finansowa firm, a także przedsiębiorstw sektora rolno-spożywczego działających na terenie miasta Ciechanowa oraz innych miast i gmin województwa mazowieckiego. Strategicznym celem jest zachowanie wysokiej jakości usług finansowych oferowanych klientom. Bank stara się dostosować ofertę do potrzeb i wymagań klientów działających na lokalnym rynku, pamiętając o tym, że tylko satysfakcja klientów jest gwarancją sukcesu. Z tego względu misją banku jest „umocnienie pozycji rynkowej poprzez budowanie stabilności, wiarygodności i partnerstwa”.

Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie nie pozostaje również bierny na pozafinansowe potrzeby swoich klientów. Bank wspiera inicjatywy kulturalne i sportowe, prowadzi działalność społeczną, charytatywną i stymuluje rozwój terenu, na którym działa, a tym samym podnosząc jakość życia jego mieszkańców.

Warto zobaczyć

Ciekawe linki do różnych stron - warto zobaczyć!

Materiały promocyjne

  • Generali_Agro_BS_2021_Uprawy_baner_256x156px

Dane kontaktowe

Adres: ul.3 Maja 3, 06 - 400 Ciechanów pbs@pbsciechanow.pl     SWIFT KOD: GBWCPLPP     NIP: 566-00-10-929    REGON: 000508046     KRS: 0000027891

© Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie, 2022