Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie

Wyszukiwarka

Wyszukaj:
poprzednie następne
1
2
3
4
5

Menu

O nas

Treść strony

  • 7310

Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu (do 17 listopada 2022 r. działający pod nazwą Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie) jest jednym z najstarszych banków spółdzielczych w naszym kraju - to rdzennie polski bank, funkcjonujący wyłącznie w oparciu o polski kapitał i zachowujący najlepsze, wieloletnie tradycje. Bank oferuje swoim klientom szeroki zakres nowoczesnych produktów i usług bankowych.

Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu prowadzi działalność w Centrali Banku oraz 6 oddziałach (Oddział: Ciechanów, Mława, Przasnysz, Płońsk, Żuromin, Płock). Działalność operacyjna prowadzona jest również za pośrednictwem elektronicznych kanałów dostępu (Oddział Internetowy).

Podstawowym celem działalności banku jest wspieranie rozwoju gospodarczego środowisk lokalnych, kompleksowa obsługa finansowa firm, a także przedsiębiorstw, w tym deweloperów. Strategicznym celem jest zachowanie wysokiej jakości usług finansowych oferowanych klientom. Bank stara się dostosować ofertę do potrzeb i wymagań klientów, pamiętając o tym, że tylko satysfakcja klientów jest gwarancją sukcesu. Z tego względu misją banku jest „umocnienie pozycji rynkowej poprzez budowanie stabilności, wiarygodności i partnerstwa”.

Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu nie pozostaje również bierny na pozafinansowe potrzeby swoich klientów. Bank wspiera inicjatywy kulturalne i sportowe, prowadzi działalność społeczną, charytatywną i stymuluje rozwój terenu, na którym działa, a tym samym podnosząc jakość życia jego mieszkańców.

Warto zobaczyć

Ciekawe linki do różnych stron - warto zobaczyć!

Materiały promocyjne

  • Generali_Agro_BS_2021_Uprawy_baner_256x156px

Dane kontaktowe

Adres: ul. Garbary 71, 61-866 Poznań pbs@pbsciechanow.pl     SWIFT KOD: GBWCPLPP     NIP: 566-00-10-929    REGON: 000508046     KRS: 0000027891

© Polski Bank Spółdzielczy w Poznaniu, 2022